Güncelleme Username Change & Delete Account

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Katılım
11 Tem 2019
Konular
121
Mesajlar
781
Tepkime puanı
645
Puanları
88
Yaş
32
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Username Change Nedir ?

Dilediğiniz zaman kullanıcı adınızı anında basit bir şekilde değiştirmenize olanak sağlayan bir özelliktir. Kullanıcı adı değişimini 30 gün içerisinde 1 kez gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştiririm ?

Aşağıda' ki görsellerde işaretli alanları kullanarak kullanıcı adınızı basit bir şekilde değiştirebilirsiniz. Öncelik ile resimde görülen alandan kırmızı çerçeve içerisine alınan " kullanıcı adını değiştir " seçeneğine tıklıyoruz.

Not : Değişiklik yaptığınız kullanıcı adınızı daha önce kullandığınız için daha sonra tekrar aynı kullanıcı adına dönmek istediğiniz takdirde aynı kullanıcı adına dönüş yapamazsınız. Sistem size " bu kullanıcı adı daha önce kullanılmıştır " şeklinde bir uyarı verecektir.

Adsız.pngAçılan yeni sayfada yeni kullanıcı adınızı belirleyerek kaydet dedikten sonra kullanıcı adınızı değiştirmiş bulunuyorsunuz, bu kadar basit :)


Adsız.png


Hesabımı Nasıl Silerim ?

Hesabını kalıcı olarak silmek isteyen arkadaşlarımız ise yine ilk resimde görülen alandan " hesabımı sil " seçeneğine tıkladıktan hesap silme işlemlerini gerçekleştirmiş olacaklardır. Hesap silme isteğinde bulunan kullanıcının hesabı sistem tarafından " 14 gün " sonra otomatik olarak silinecektir.
 

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Katılım
15 Tem 2019
Konular
20
Mesajlar
332
Tepkime puanı
340
Puanları
58
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Sistem gelişiyor. Güzell
 

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)