Ben Geldim Rast gele hobidaslar

• Konbuyu başlatan Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 83
Y

Yılmaz

Guest
Merhabalar zehri çok küçük yaşlarda alsakda istanbul kosturmacasin da istediğimiz kadar zaman ayiramadigimiz hobimeze surf spin light spin ile nefes alıyoruz. Tüm arkadaslara keyifli av ve paylaşımlar dilerim. ( Ne olacak bu marmaranin hali baliksiz lik yahu ). Bu yil tek balık tek lufer denk geldi daha .

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar zehri çok küçük yaşlarda alsakda istanbul kosturmacasin da istediğimiz kadar zaman ayiramadigimiz hobimeze surf spin light spin ile nefes alıyoruz. Tüm arkadaslara keyifli av ve paylaşımlar dilerim. ( Ne olacak bu marmaranin hali baliksiz lik yahu ). Bu yil tek balık tek lufer denk geldi daha .
Merhabalar aramıza hoş geldiniz. Marmara gibi koca bir bölgede böylesine yokluğun nedenleri belli, öyle görünüyor ki gelecekte çocuklarımıza pek bir şey kalmayacak.

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

@Yılmaz kardeşim aramıza hoşgeldin. Forumun Şirin Babası olarak, Bizanstan katılmış olmandan ve de küçük yaşta zehir almış olmandan dolayı sana "Bizanslı Küçük" adını veriyorum. Adını ben verdim, yaşını tanrı versin.

Y

Yılmaz

Guest
@Yılmaz kardeşim aramıza hoşgeldin. Forumun Şirin Babası olarak, Bizanstan katılmış olmandan ve de küçük yaşta zehir almış olmandan dolayı sana "Bizanslı Küçük" adını veriyorum. Adını ben verdim, yaşını tanrı versin.
😂😂S.a şirin baba
Bir Osmanlı torunu olarak bizans i fethetmeye devam . Musadenle küçük Akıncı olarak adımı guncellesek.
Ignemiz sivri Trofemiz bol avi mız bereketli olsun her daim.
Saygılar.

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

😂😂S.a şirin baba
Bir Osmanlı torunu olarak bizans i fethetmeye devam . Musadenle küçük Akıncı olarak adımı guncellesek.
Ignemiz sivri Trofemiz bol avi mız bereketli olsun her daim.
Saygılar.
Tamam o zaman. adını "Küçük Akıncı" olarak değiştiriyorum.

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)