Ben Geldim merhabalar

• Konbuyu başlatan yvz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 126

yvz

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
1
Bakiye
0₺
İliniz
çankkale
İlçeniz
eceabat
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
Spinning

İtibar Puanı:

selamlar, yemli balık avıyla 3-4 yıldır haşır neşirdim son 1 yıldır spin ve lrf disiplinleriyle ilgileniyorum. tüm hobidaşlarımıza rastgele

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

selamlar, yemli balık avıyla 3-4 yıldır haşır neşirdim son 1 yıldır spin ve lrf disiplinleriyle ilgileniyorum. tüm hobidaşlarımıza rastgele
Merhabalar;

Aramıza hoş geldiniz. Keyifli bir forum kullanımı geçirmeniz dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: yvz

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

@yvz kardeşim aramıza hoş geldin. Eceabat'lı olmandan dolayı ( ben çok severim o lokasyonu ), Çanakkale'de bu yıla kadar balık bolluğunun çok olmasından dolayı sana "Yavuz Spinci" adını veriyorum, adını ben verdim, yaşını tanrı versin.

• Beğen

yvz

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
1
Bakiye
0₺
İliniz
çankkale
İlçeniz
eceabat
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
Spinning

İtibar Puanı:

@yvz kardeşim aramıza hoş geldin. Eceabat'lı olmandan dolayı ( ben çok severim o lokasyonu ), Çanakkale'de bu yıla kadar balık bolluğunun çok olmasından dolayı sana "Yavuz Spinci" adını veriyorum, adını ben verdim, yaşını tanrı versin.
teşekkür ederim abim :)) eğer yolunuz düşerse muhakkak haberleşelim üstadlardan tecrübe edinmek biz çömezler için veli nimet oluyor :))

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

teşekkür ederim abim :)) eğer yolunuz düşerse muhakkak haberleşelim üstadlardan tecrübe edinmek biz çömezler için veli nimet oluyor :))
Yolum düşer elbet, hatta bu yaz çocuklarımı da alıp aziz şehitlerimizin huzuruna bir kez daha çıkıp, " Boşuna ölmediniz, bu bayrağı bizler taşıyoruz" demek için gelmeyi planlıyoruz. Haber veririm.

Ustalık onusu ise şöyle söyliyeyim, her horoz kendi çöplüğünde öter misali herkes kendi bölgesinde ustadır aslında, oraya geldiğimde de (kısmet olursa) göreceksin sen bana denizi anlatacaksın. :D :D

• Beğen

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)