Ben Geldim Merhabalar

Çepni

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
2
Bakiye
0₺
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
Spinning

İtibar Puanı:

Herkese merhaba,
Balıkçılık hobisine başlamak istiyorum, daha önce birkaç kez balığa gittim bilenlerin yanında fakat benim pek bir bilgim yok. 400-500 lira bütçe ayırdım başlangıç için, LRF ile balık tutmaya başlamak istiyorum sizler tecrübeli balıkçılar olarak hangi oltayı, kamışı vs. önerirsiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar. İstanbul Pendik' ye oturuyorum bu civarda kıyıdan olta sallamayı tercih ederim. Saygılarımla ?

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Herkese merhaba,
Balıkçılık hobisine başlamak istiyorum, daha önce birkaç kez balığa gittim bilenlerin yanında fakat benim pek bir bilgim yok. 400-500 lira bütçe ayırdım başlangıç için, LRF ile balık tutmaya başlamak istiyorum sizler tecrübeli balıkçılar olarak hangi oltayı, kamışı vs. önerirsiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar. İstanbul Pendik' ye oturuyorum bu civarda kıyıdan olta sallamayı tercih ederim. Saygılarımla ?
Aramıza hoşgeldiniz. Genelde bizde Pendik ve civarında av yapmaktayız. Her konuda yardımcı oluruz merak etmeyin ? Bu alanda kendinizi tanıtınız. Sorularınızı ilgili kategorilerde konu açarak bizlere iletebilirsiniz.

Çepni

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
2
Bakiye
0₺
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
Spinning

İtibar Puanı:

Aramıza hoşgeldiniz. Genelde bizde Pendik ve civarında av yapmaktayız. Her konuda yardımcı oluruz merak etmeyin ? Bu alanda kendinizi tanıtınız. Sorularınızı ilgili kategorilerde konu açarak bizlere iletebilirsiniz.
Tamam, kusura bakmayın.

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz @Çepni . Lrf konusunda forumu zenginleştirmeye çalışıyoruz, sizlerinde yardımlarıyla daha da iyileşeceğine inanıyoruz.

Pendikte olmanız avantajınız, forumda 4 5 arkadaş oradalar sürekli, haberleşir buluşursunuz.

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)