Ben Geldim Merhaba Arkadaşlar,

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Herkese merhaba,

Ben İstanbul Anadolu yakası - Tuzla'dan aranıza katılıyorum. Yıllardır amatörlüğü bırakmadan (Profesyonel değilim asla) sürdürdüğüm balık avı sporundan edindiklerimi burada sizlerle paylaşmak ve sizlerin edinimlerinden de kendime birşeyler katmak amacıyla bulunuyorum.

Uzun yıllardır kıyıdan spin avcılığı yapmaktayken, adminimiz @hasannakyuz kardeşimin ısrarla zehirlemesinin sonucunda LRF disiplinine geçmiş bulunmaktayım. Geçtiğimiz kış sezonundan beridir LRF ile avlanıyorum ve sanırım başarılı avlar gerçekleştirdim.

LRF konusunda tüm bildiklerimi bu forumun önceki halinde bulunan değerli içeriklerle edindim. ( Eski forumun bilgilerinin silinmesine çok üzüldüm) Forumdaki arkadaşlar gerçekten bilgi paylaşımı konusunda çok paylaşımcılar.

Hepsine ve herkese bir kez daha teşekkür ediyor, paylaşımı bol forumlar diliyorum.

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Herkese merhaba,

Ben İstanbul Anadolu yakası - Tuzla'dan aranıza katılıyorum. Yıllardır amatörlüğü bırakmadan (Profesyonel değilim asla) sürdürdüğüm balık avı sporundan edindiklerimi burada sizlerle paylaşmak ve sizlerin edinimlerinden de kendime birşeyler katmak amacıyla bulunuyorum.

Uzun yıllardır kıyıdan spin avcılığı yapmaktayken, adminimiz @hasannakyuz kardeşimin ısrarla zehirlemesinin sonucunda LRF disiplinine geçmiş bulunmaktayım. Geçtiğimiz kış sezonundan beridir LRF ile avlanıyorum ve sanırım başarılı avlar gerçekleştirdim.

LRF konusunda tüm bildiklerimi bu forumun önceki halinde bulunan değerli içeriklerle edindim. ( Eski forumun bilgilerinin silinmesine çok üzüldüm) Forumdaki arkadaşlar gerçekten bilgi paylaşımı konusunda çok paylaşımcılar.

Hepsine ve herkese bir kez daha teşekkür ediyor, paylaşımı bol forumlar diliyorum.
Tekrardan hoş geldin abi ! Biliyorsun en iyisini yapmadan rahat duramıyorum ve artık tamamdır ?

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Valla onu bunu bilmem veritabanını geri al bi şekilde, onca emeğimiz gitmesin. :D :D

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)