LRF ci oldum, ama aynı zamanda şizofren olduğumda ortaya çıktı.

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

:D :D :D

Dalga geçtiğimi sanacaksınız ama değil.

Geçen hafta içi 31/07/2019 Çarşamba akşamı işten çıktım, eve gittim saat 20:00.
Eşim ve çocuklarımla sokaklarda dolaştık, saat 21:00 da kızım karnının acıktığını söyleyince ailecek bir mekana oturduk, benim kız lahmacun delisi, ayran lahmancun yaptık. Bu arada bebek ise pipetten ayran içmesini öğrenmiş, o da büyük kutu ayranını aldı, keyifli dakikalar geçirdik. Hesabı ödeyip evimize geldik, saat 22:45 civarı.

Ne kadar normal değil mi...

Değil.

5 gün sonra, yani 3/08/2019 pazartesi günü aylık masraflarımı toplamak için çantamdaki fişleri slipleri aldım tek tek bilgisayara işlemeye başladım. Aaaa o da ne, çarşamba günü saat 21:07 de Ümraniye de bir motosiklet firmasından birşeyler almışım. Fiş yok, çantamdan slip çıktı. Slip benim adıma işlenmiş. Banka hesaplarımı kontrol ettim, doğru, işlem saatine baktım doğru. 21:07.

Eşimi aradım, çarşamba günü beraber değil miydik dedim, evet dedi, canın gene lahmacun mu çekiyor diye sordu, yok dedim bana dokunuyor.
Durumu anlattım, tabi eşim takıldığımı sanarak ciddiye bile almadan telefonu kapattı.

Firmayı aradım, evet beyfendi dedi, gece saat 22:30 a kadar hizmet veriyoruz dedi. Durumu anlattım ama doğal olarak telefondaki vatandaş iyimser birşeyler söyleyemedi, sadece tahminlerde bulundu fakat ben kartımı eşime dahi vermem.

Akşam eşim biraz bozuk attı, koca adamsın beni neden dalgaya alıyorsun gibisinden laf edince çıkardım slibi gösterdim. Banka kayıtlarını anlattım. Anlatmaz olaydım, ertesi gün kendimi Kartal Eğitim Araştırma Psikoloji Klininğinin önünde buldum.

Tamam, az biraz otizm var bende ama deli de değilim hani.

Velhasıl şizofren tanısı konulupta işimden gücümden olmaktansa klinikten var gücümle kaçtım.

Sizce ben şizo muyum?

(Otizmden kaynaklanan hayali şeyler görüyorum, bazen konuştuğum kişiler gerçek mi değil mi bende bilmiyorum.) :D :D

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

:D :D :D

Dalga geçtiğimi sanacaksınız ama değil.

Geçen hafta içi 31/07/2019 Çarşamba akşamı işten çıktım, eve gittim saat 20:00.
Eşim ve çocuklarımla sokaklarda dolaştık, saat 21:00 da kızım karnının acıktığını söyleyince ailecek bir mekana oturduk, benim kız lahmacun delisi, ayran lahmacun yaptık. Bu arada bebek ise pipetten ayran içmesini öğrenmiş, o da büyük kutu ayranını aldı, keyifli dakikalar geçirdik. Hesabı ödeyip evimize geldik, saat 22:45 civarı.

Ne kadar normal değil mi...

Değil.

5 gün sonra, yani 3/08/2019 pazartesi günü aylık masraflarımı toplamak için çantamdaki fişleri slipleri aldım tek tek bilgisayara işlemeye başladım. Aaaa o da ne, çarşamba günü saat 21:07 de Ümraniye de bir motosiklet firmasından bir şeyler almışım. Fiş yok, çantamdan slip çıktı. Slip benim adıma işlenmiş. Banka hesaplarımı kontrol ettim, doğru, işlem saatine baktım doğru. 21:07.

Eşimi aradım, çarşamba günü beraber değil miydik dedim, evet dedi, canın gene lahmacun mu çekiyor diye sordu, yok dedim bana dokunuyor.
Durumu anlattım, tabi eşim takıldığımı sanarak ciddiye bile almadan telefonu kapattı.

Firmayı aradım, evet beyefendi dedi, gece saat 22:30 a kadar hizmet veriyoruz dedi. Durumu anlattım ama doğal olarak telefondaki vatandaş iyimser bir şeyler söyleyemedi, sadece tahminlerde bulundu fakat ben kartımı eşime dahi vermem.

Akşam eşim biraz bozuk attı, koca adamsın beni neden dalgaya alıyorsun gibisinden laf edince çıkardım slip' i gösterdim. Banka kayıtlarını anlattım. Anlatmaz olaydım, ertesi gün kendimi Kartal Eğitim Araştırma Psikoloji Klinik inin önünde buldum.

Tamam, az biraz otizm var bende ama deli de değilim hani.

Velhasıl şizofren tanısı konulup' ta işimden gücümden olmaktansa klinikten var gücümle kaçtım.

Sizce ben şizo muyum?

(Otizmden kaynaklanan hayali şeyler görüyorum, bazen konuştuğum kişiler gerçek mi değil mi bende bilmiyorum.) :D :D
Hikaye tadında resmen abi çayımı yudumlarken keyif ile okudum :D Kafa dalgın olduğunda olabiliyor böyle şeyler çok takılmamak gerek bence :D

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Beğenmene sevindim.

Bende daha ne hikayeler var.

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)