Bilgi Avcı Montu

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar,

1579177515998.png

Özellikle soğuk havalarda, esintinin bol, dalgaların hırçın olduğu anlarda kullanabileceğiniz ürünü anlatmak istiyorum.

Ürün dikişleri su geçirmez nitelikte olup, iç kısmı polar ve vinil karışım astardan oluşmakta, Fermuarı içten parçalı, dıştan ise tamamen korumalı olup, korumalarda ayrıca cırt yapışkanlar ile soğuğun içinize işlemesini en alt düzeyde tutmaktadır.

Şapkası kafanızda bere olsa bile tamamen kapanmakta olup, yanlarda bulunan sıkıştırma ipleri sayesinde boşlukların kapanmasına olanak tanımaktadır.

Kamuflaj deseni ile kayalıklarda kendinizi kaplan sürüsünden rahatlıkla koruyabilirsiniz. ;) ;) ;)

Kollarının bilek kısımlarında bulunan lastikler, kol kısmından girecek her türlü su ve havayı engellemektedir.

Boyun kısmı çene altına kadar yükselen ve 2 adet çıt çıt ile fermuarları koruyan bölüm gayet başarılı.

Ürünün dış yüzeyi bende herhangi bir sorun yaratmadı ama kullanıcıların yorumlarına göre bir süre sonra dökülmeler olmasıymış, kanaatimce doğru olan bu görüşler, özellikle bilek kısmındaki lastiklerin oluşturduğu kıvrımlarda kumaşın aşırı sertleştiğini görmekteyim.

1579177618099.png

Yinede biraz özenli kullanımda uzun bir süre kullanabileceğiniz bir ürün bence. ( Önceki montumu tam 11 yıldır kullanıyorum, hala duruyor. )

Ürün Dechatlon mağazasında 219,99 TL

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar,

Ekli dosyayı görüntüle 648Özellikle soğuk havalarda, esintinin bol, dalgaların hırçın olduğu anlarda kullanabileceğiniz ürünü anlatmak istiyorum.

Ürün dikişleri su geçirmez nitelikte olup, iç kısmı polar ve vinil karışım astardan oluşmakta, Fermuarı içten parçalı, dıştan ise tamamen korumalı olup, korumalarda ayrıca cırt yapışkanlar ile soğuğun içinize işlemesini en alt düzeyde tutmaktadır.

Şapkası kafanızda bere olsa bile tamamen kapanmakta olup, yanlarda bulunan sıkıştırma ipleri sayesinde boşlukların kapanmasına olanak tanımaktadır.

Kamuflaj deseni ile kayalıklarda kendinizi kaplan sürüsünden rahatlıkla koruyabilirsiniz. ;) ;) ;)

Kollarının bilek kısımlarında bulunan lastikler, kol kısmından girecek her türlü su ve havayı engellemektedir.

Boyun kısmı çene altına kadar yükselen ve 2 adet çıt çıt ile fermuarları koruyan bölüm gayet başarılı.

Ürünün dış yüzeyi bende herhangi bir sorun yaratmadı ama kullanıcıların yorumlarına göre bir süre sonra dökülmeler olmasıymış, kanaatimce doğru olan bu görüşler, özellikle bilek kısmındaki lastiklerin oluşturduğu kıvrımlarda kumaşın aşırı sertleştiğini görmekteyim.

Ekli dosyayı görüntüle 649

Yinede biraz özenli kullanımda uzun bir süre kullanabileceğiniz bir ürün bence. ( Önceki montumu tam 11 yıldır kullanıyorum, hala duruyor. )

Ürün Dechatlon mağazasında 219,99 TL
Bilgilendirme için sağol abi. Bu tarz montlar arayan arkadaşlara bir fikir verir en azından bir ara bende arıyordum da bu tarz bir mont sonra vazgeçtim aklımda bulunsun bu ürün.

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Şimdiye kadar sıkıntısını görmedim, ilerleyen zamanda sorunlar yaşarsam buradan paylaşırım.

Mahmut Polat

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
1
Bakiye
5₺
İliniz
Mersin
İlçeniz
Erdemli
Av Bölgesi
Akdeniz
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Bilgilendirme için teşekkürler. Şişme montumu giyiyorum genelde ama aslında böyle bir şey almak mantıklı. Suya karşı direnç gösteriyorsa heleki. Malum lrf olunca iyice yaklaşıyoruz denize 😂

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Bilgilendirme için teşekkürler. Şişme montumu giyiyorum genelde ama aslında böyle bir şey almak mantıklı. Suya karşı direnç gösteriyorsa heleki. Malum lrf olunca iyice yaklaşıyoruz denize 😂
Ben çoğunlukla suyun içinden LRF yapıyorum. Tavsiye ederim ama kışın biraz üşütüyorsunuz. 🥴 🥴 🥴 🥴

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)