İnceleme Zip Baits Sahte Kutusu İnceleme

5.00 Oylama 1 Değerlendirme
Silikon yem saklamak için kullanılan kutular, oldukça işe yarayan neredeyse olmaz ise olmaz malzemeler arasındadır. Bu kutuların çoğu plastik malzemeden ve bölmelerden oluşur. Zip Baits Sahte Balık ve Silikon Kutusu ' da bu ürünlerden bir tanesidir. Kısaca ürün hakkında kullanıcı deneyimi ve gözlemimizi paylaşalım.

Zip Baits Sahte Balık ve Silikon Kutusu​

Zip Baits Sahte Balık ve Silikon Kutusu
Kutu için ilk söyleyebileceğim şey son derece kalitesiz ve kullanışsız olduğu yönünde olur herhalde. 40₺ bir fiyata sahip olması aslında ben çokta iyi bir kutu değilim diyor bize. Kutu içerisinde ki bölme sayısı dört adet olup, bu bölmeler isteğe göre çıkarılabilmektedir. İşini görecek bir kutumu derseniz evet işinizi görecek bir kutu. Fakat ben aldığım üründe sorun görmek istemiyorum diyorsanız bu size hitap eden bir ürün değil arkadaşlar onu belirteyim. Kapağın oturduğu kısımlar siz kutunun kapağını açarken yerinden çıkıyor ve kapatırken de sağından solundan elinizle oturmanız gerekiyor. Aynı zaman da kapağın oturduğu kısımlar çabuk kırılabilen bir yapıda. Böyle kalitesiz bir ürüne 40₺ fiyat belirlenmesi bence oldukça fazla. Sahte yemlerin fiyatlarını göz önünde bulundurduğumuzda bu denli kalitesiz bir üründe sahte yemleri muhafaza etmek pek sağlıklı değil. Ama tabi bu tercih meselesidir benim için bu bir sorun değil diyen kullanıcılar tabi ki de kullanabilir ve işinizi görecek bir kutudur. Ben bu tarz şeylerde titiz olduğumdan benim için ederi olmayan ürünler arasındadır.

Sağ taraftaki görselde ok ile işaretlediğim alanlar, özellikle kapak kısmının oturduğu alanlar yukarıda dediğim gibi yerinden çok kolay çıkıyor buda insanın sinirini bozuyor. Bana gelen üründe, ürünü kullandığım süre boyunca durum hep böyleydi ve ürün ait olduğu yere çöpe gönderildi.

Bu ürünü kullanıp aynı sorunları yaşayanlarınız varsa konu altında paylaşabilirsiniz. Belki de bana gelen üründe sorun vardı ama hiç sanmıyorum.

 

Ekli dosyalar

  • 68D6B5C5-6D52-4B13-9203-FEC4B64612C2.png
    68D6B5C5-6D52-4B13-9203-FEC4B64612C2.png
    102.6 KB · Görüntüleme: 296

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Katılım
23 Ocak 2021
Konular
28
Mesajlar
337
Çözümler
1
Tepki puanı
268
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 14 Gün
Puanları
63
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Nokta atışı bir inceleme yazısı elinize sağlık hocam. Neden nokta atışı diyorum; bende bu kutuyu silikon ve mepss yemleri saklamak için aldım fiyatının uygun oluşundan dolayı, fakat belirttiğiniz sorunları bende yaşadım. Dediğiniz gibi iş görür mü, evet görür. Şu anda bende kullanıyorum ama güzel bir kutu bulduğumda değiştireceğim.
 

Forumdan yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir!

Hesap oluştur

Kolay ve hızlı bir şekilde hesap oluşturun!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız varsa, giriş yapın!

BalıkHobim.com'a hoş geldiniz!

Balık Hobim amatör ve sportif balık avcıları için kurulmuş olan sosyal paylaşım forumudur.

Kayıtlar ücretsiz, kolay ve hızlıdır!

Üst