Yurt Dışından Alışveriş İmkansız Hale Geldi :/

• Konuyu başlatan Kaje
  • Başlangıç tarihi
  • Replies 6
  • Views 118

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
20
Üyelik Yaşı
10 Ay 12 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Yurt dışından balık av malzemeleri alıyordum yine dolar ve euro yüksekti ama şimdi iyice imkansız hale geldi. Ülkemizde bir çok ürünün olmayışı, sürekli aynı belli başlı ürünlerin oluşu haliyle bizi yurt dışından alışverişe itiyor ama şimdi dolar ve Euro’nun uçuşa geçmesi, bir çok şeyde olduğu gibi bunun da önüne geçti maalesef. Dolar ve Euro’daki tırmanışın cebimizden daha fazla para çıkmasına neden olması yetmiyormuş gibi üstüne bir de gümrük vergisi olunca hepten nanay.

hasaN

Balığa Gitmediğim Gün Öldüğüm Gündür :)
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
111
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynı dert bende de var Erkan kardeşim. Ağlanacak halimize gülüyoruz ne yapalım :). Onun dışında balık av malzemelerinin ülkemizde olmayışı evet bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana. Ezberlenmiş standart ürünler hep aynı, gelişim 0. O yüzden ben TR' de ki mağazalardan alışveriş yapmıyorum. Şu sıralar döviz kurları tavan olduğundan benimde alışverişlerim duraksamaya uğradı haliyle :). Ama test etmeyi istediğim elimde olan sahtelerin bir kaç rengi var onları kura bakmadan alacağım artık yapacak bir şey yok :D

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
20
Üyelik Yaşı
10 Ay 12 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynı dert bende de var Erkan kardeşim. Ağlanacak halimize gülüyoruz ne yapalım :). Onun dışında balık av malzemelerinin ülkemizde olmayışı evet bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana. Ezberlenmiş standart ürünler hep aynı, gelişim 0. O yüzden ben TR' de ki mağazalardan alışveriş yapmıyorum. Şu sıralar döviz kurları tavan olduğundan benimde alışverişlerim duraksamaya uğradı haliyle :). Ama test etmeyi istediğim elimde olan sahtelerin bir kaç rengi var onları kura bakmadan alacağım artık yapacak bir şey yok :D
hasaNHerkes dertli, herkes çilekeş😂.

hasaN

Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
111
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Her ne kadar yukarıda sana aynı dert bende de var desem de yine dayanamadım aklımda olan hali hazırda kullandığım bir sahtenin üç rengini ve yanında bir takım şeyler ile 73 Euro bayılarak aldım Erkan :D

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
20
Üyelik Yaşı
10 Ay 12 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Her ne kadar yukarıda sana aynı dert bende de var desem de yine dayanamadım aklımda olan hali hazırda kullandığım bir sahtenin üç rengini ve yanında bir takım şeyler ile 73 Euro bayılarak aldım Erkan :D
hasaNTüm balıkçıların ortak sorunu bu, alamam, almıcam şeklinde kendini tutma çabaları çok uzun sürmüyor abi 😂

hasaN

Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
111
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0