Yasaklanan Kullanıcılar Hakkında Bilgilendirme

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Katılım
19 Ocak 2021
Mesajlar
310
Yanıtlar
6
Tepki puanı
314
Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Gün
Puanları
53
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Herkese Selamlar arkadaşlar. Bir kullanıcı ile yaşanan durumdan dolayı tam bi açıklama yapma gereği duydum bu konuda. Forum kurallarında belirtilen kurallara uyulmaması durumunda forum uyarı sistemine belirtilen yasak puanlarına ulaşan kullanıcı, yaptığı kural ihlaline göre süreli ya da süresiz olarak yasaklanır.

Bu forum amatör balıkçılar için hazırlanmış bilgi paylaşım forumudur. Gelip burada kendi sitesinin ya da sosyal medya hesaplarının reklamını kimse yapamaz, yapar ama onun da belli kuralları vardır. Kendini zeki sanan @citayg isimli kullanıcı, değişik saçma sapan hareketler ile kendi sitesinin reklamını yapmaya çalıştığından yasaklanmıştır. Yasaklandıktan hemen sonra yeni bir üyelik açıp foruma kayıt olmuş ve bu hesabın sistem tarafından ona ait olduğu hemen belirlenmiş ve açtığı @cagribalik isimli hesapta süresiz olarak yasaklanmıştır.

Açıkça söylemek gerekir ise; balık hobim forum sitemizin üye sayısı ile ilgili bir sorunu yoktur. Aman şu kadar üye olsun bu kadar üye olsun diye bir derdimiz yok. Burası tüm amatör olta balıkçılarına açık, her yönü ile kaliteli bir paylaşım platformudur. Bu tür gereksiz işlerde bulunacak kişiler zaten bu foruma üye olmasın çünkü ömrü çok uzun olmaz. Bu tür kullanıcıların yeri, bu tür işleri yapabilecekleri diğer forumlardır. Çok kullanıcıdan ziyade, kaliteli, bilinçli kullanıcılar her zaman insanlara daha faydalıdır.

İyi Forumlar;
 

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Katılım
23 Ocak 2021
Mesajlar
185
Yanıtlar
1
Tepki puanı
178
Üyelik Yaşı
5 Ay
Puanları
43
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Adam güldürdü beni ya 🤣. Adam uyarıldıktan sonra, benim mesajıma alıntı yapıp, “ tamam hocam dikkat ederim “ yazıp alıntı içeriğine bir kelime ekleyip içine kendi site adresini ekleyip hala aynı şeye devam etmesi.
 

akaynar

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Katılım
9 May 2021
Mesajlar
3
Tepki puanı
6
Üyelik Yaşı
1 Ay 13 Gün
Puanları
3
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynen katılıyorum kurallar çerçevesinde herşey yapılması mumkun
 
Üst