Tuzla, Güzelyalı, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kadıköy Hattı Balık Avı Raporları

Ersel yurdakul

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Üyelik Yaşı
16 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Çok iyi anlıyorum. Bende o molayı 4-5 gün önce verdim. Yeteri kadar dinlendiğimi düşünüyorum. Aramaya devam :D
Yine dayanamadım 8gibi Maltepe sahile indim. İp misina karıştı 20 metreye yakın ip gitti yorgunluk da yanıma kaldı 😅😅

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Yine dayanamadım 8gibi Maltepe sahile indim. İp misina karıştı 20 metreye yakın ip gitti yorgunluk da yanıma kaldı 😅😅
Ne yapcan kardeşim bu iş böyle, evde oturayım dinleneyim dersin, sonra ulan neyse gidip iki olta atayım düşüncesi beynini kemirir ve gidersin 🤣. Olan ipe olmuş olsun yenisini alırsın 😄.

Ersel yurdakul

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Üyelik Yaşı
16 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bugün Maltepe sahil iyiydi yine 4 parça aldık biri küçüktü diğerleri sarıkanat boyundaydı küçük denize diğerleri bize :)

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bugün Maltepe sahil iyiydi yine 4 parça aldık biri küçüktü diğerleri sarıkanat boyundaydı küçük denize diğerleri bize :)
Maşallah kıymet gibi istavrit var, peşine lüfer ailesi' de hala var. Dün akşam @Kbly61' da istavrit peşinde iken silikon ile bir kaç parça çinakop alıp suya iade etti.

Ersel yurdakul

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Üyelik Yaşı
16 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bu arada biz onları avladık ama biri de benden intikam aldı 😅 kolumu ısırdı bir tanesi fena diş geçirdi 😂

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%