HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Vakit buldukça yavaş yavaş yoklamalara başlayabilirsiniz lüfer için. Bizim sahalarımıza giriş yaptı ufaktan ufaktan.
Haber aldım bende 2-3 saat at çek yaptılar bu sabah Tuzla ve Maltepe arası bir adet sarıkanat alındı.

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Selam arkadaşlar var mı kovalayan, haber alan eden. Bu sabah Güzelyalı’ da sabah suyuna gideceğim arkadaşlar ile durumlar nedir?

HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Selam arkadaşlar var mı kovalayan, haber alan eden. Bu sabah Güzelyalı’ da sabah suyuna gideceğim arkadaşlar ile durumlar nedir?
Benim de niyetim de var ama yasaklar vs bir türlü fırsat olmuyor. Geçen hafta arkadaşlar eli boş döndü ama dün sabah 4 kişi 14 parça sarıkanat ve lüfer aldı. Her sabah denenmeli zaten denenecekse korona muhabbetine sadece sabah suyu adam akıllı denenebiliyor. Yasaklardan dolayı da kimsenin balığa gittiği yok.

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Benim de niyetim de var ama yasaklar vs bir türlü fırsat olmuyor. Geçen hafta arkadaşlar eli boş döndü ama dün sabah 4 kişi 14 parça sarıkanat ve lüfer aldı. Her sabah denenmeli zaten denenecekse korona muhabbetine sadece sabah suyu adam akıllı denenebiliyor. Yasaklardan dolayı da kimsenin balığa gittiği yok.
Maşallah. Bu sabahtan itibaren kovalamacaya başlayalım bizde. İş zamanları zor oluyor ama dediğin gibi abi yasaklar belimizi büktü mecbur sabah suyu.