Tuzla, Güzelyalı, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kadıköy Hattı Balık Avı Raporları

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Tuzla, Güzelyalı, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kadıköy Hattı Balık Avı Raporları​

Ekli resmi görebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

İstanbul Anadolu yakası ; Tuzla, Güzelyalı, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kadıköy hattında yapılan balık avlarına dair av raporlarını bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Herkese rastgele;

Ekli dosyalar

Ekli dosyaları görebilmek için giriş yapmalısınız.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Spinci

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
0
Üyelik Yaşı
6 Ay 1 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Lüfer bu ayda sabah suyunda almak mümkün mü ve sahte ne olmalı

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
S Spinci ava inmediğimiz için şu sıralar, bu bölgelerde var yada yok diyemem şu anda. Geçen hafta sabah suyunda 3 adet alındı sadece sabah 06:00 - 09:00 arası. Sahte o anki hava ve suyun durumuna göre değişiklik gösterse de, genelde kullanılan limon, beyaz renk ve 80 cm civarı gelen sahteler uygundur.

Spinci

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
0
Üyelik Yaşı
6 Ay 1 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
S Spinci ava inmediğimiz için şu sıralar, bu bölgelerde var yada yok diyemem şu anda. Geçen hafta sabah suyunda 3 adet alındı sadece sabah 06:00 - 09:00 arası. Sahte o anki hava ve suyun durumuna göre değişiklik gösterse de, genelde kullanılan limon, beyaz renk ve 80 cm civarı gelen sahteler uygundur.
Üsküdar da balık tutmak yasak mı hala

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Üsküdar da balık tutmak yasak mı hala
Üsküdar belediyesinin öyle bir genelge yayınladığını görmedim. Şu an balık tutma ile ilgili her hangi bir yasak yok. Olur ise zaten haberlerde bildirilir bu durum.

ioguer

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Herkese merhaba, bu sabah saat 06:00 - 07:30 arası Pendik tarafında spin denemelerimde maalesef sonuç alamadım. Haftaiçi lodostan poyraza geçişte denemelere devam edeceğim. Oltası suda olan herkese rastgele.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Herkese merhaba, bu sabah saat 06:00 - 07:30 arası Pendik tarafında spin denemelerimde maalesef sonuç alamadım. Haftaiçi lodostan poyraza geçişte denemelere devam edeceğim. Oltası suda olan herkese rastgele.
Rastgele İzzet abi, fırsat yok olsa bende deneyeceğim sabah suyuna bir ara. Dün sabah dayım kartal' dan palamut denemiş jig' ile oda sonuç alamadı.

ioguer

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Rastgele İzzet abi, fırsat yok olsa bende deneyeceğim sabah suyuna bir ara.
Sağolasın Hasan 😄 Valla evden tek ayrılabildiğim saat aralığı 05:00 - 08:00 arası (bebeğin uyumasına göre 🤣). Fırsat buldukça kaçıyorum. 2 hafta önceye kadar boğaz çok güzel av verdi spinle ve hemen her sabah belirttiğim zamanda oralardaydım. Balık kesince eve dönüş artık:) maltepe- pendik hattını yoklayacağız fırsat buldukça 😉

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Sağolasın Hasan 😄 Valla evden tek ayrılabildiğim saat aralığı 05:00 - 08:00 arası (bebeğin uyumasına göre 🤣). Fırsat buldukça kaçıyorum. 2 hafta önceye kadar boğaz çok güzel av verdi spinle ve hemen her sabah belirttiğim zamanda oralardaydım. Balık kesince eve dönüş artık:) maltepe- pendik hattını yoklayacağız fırsat buldukça 😉
Bizim irfan abi var senin durumda onla aynı o zaman bebek uyursa kaçabiliyorsunuz 😇 Boğaz evet abi zaten bu sene bizim bu hatlarda da çok güzel avlar oldu balık boldu ama boğaz hepten coştu bu sene. İnşallah bu durum her sene devam eder böyle. Dönüş balığında bakalım nasıl olacak durum. Dönüş balığından daha çok umutluyum ben

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 3 Gün
Bakiye
0.75₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bende yarın sabah suyuna bir deneyeceğim nasipse bakalım 👍

ioguer

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bizim irfan abi var senin durumda onla aynı o zaman bebek uyursa kaçabiliyorsunuz 😇 Boğaz evet abi zaten bu sene bizim bu hatlarda da çok güzel avlar oldu balık boldu ama boğaz hepten coştu bu sene. İnşallah bu durum her sene devam eder böyle. Dönüş balığında bakalım nasıl olacak durum. Dönüş balığından daha çok umutluyum ben
İnşallah Hasan, gırgırlardan kaçabilen dişliler daha da büyüyüp gelecekler inşallah. Bizim buralar çok güzel av verecek umarım. Onları beklerken de farklı türlerin peşine de düşeriz. Mesela körfez çok güzel kalamar yapıyormuş bu aralar. Denemekte fayda var 😉

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
İnşallah Hasan, gırgırlardan kaçabilen dişliler daha da büyüyüp gelecekler inşallah. Bizim buralar çok güzel av verecek umarım. Onları beklerken de farklı türlerin peşine de düşeriz. Mesela körfez çok güzel kalamar yapıyormuş bu aralar. Denemekte fayda var 😉
Aynen katılıyorum abi. Ah yaralarıma basıyorsun fırsat olmuyor şu sıra olsa nerelere gideceğimde :D Kalamar bu sene boğazda'da aldılar baya at çek ile ilginç bir şekilde :) Marmara'da popülasyon canlanmaya başladı galiba.

ioguer

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynen Hasan, sinarit bile görüldü geçenlerde Marmara'da! Midyecisi, gırgırı izin verse, kendi haline bıraksak biraz, neler olacak neler.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
84
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
İki sene oldu sanırım Pendik sahilde öğlen 12:00 izmarit kovalarken LRF ile, yarım saat sonra bu güzeller güzeli mercan silikona atladı. Haliyle ben çok şaşırmıştım. Pendik olum burası ne işin olur senin burada diyerek balığı azarladıktan sonra geri saldım :) o zaman Pendik’te bu balığı görmek bile heyecanlandırmıştı.

Ekli dosyalar

Ekli dosyaları görebilmek için giriş yapmalısınız.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 3 Gün
Bakiye
0.75₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Sabah suyu için Kartal’a gittim. Saat 07.30 - 09.00 arası denemelerde bir şey çıkmadı. Yaklaşık, tahmini 40 ya da 50 metre mesafede baya bir oynak vardı ama ne olduğunu bilmiyorum.