Tam Kapanma Kararı Alındı

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
9 Ay 7 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
29 nisan perşembe günü saat 19.00 ve 17 mayıs saat 05.00’ e kadar tam kapanma kararı alındı sonunda. Bu kararın daha önce alınması gerekliydi. Daha önce tam kapanma kararı alınmış olsaydı belki durum bu kadar kötü olmazdı diyeceğim ama bizim insanımız da sıkıntılı. İnsanımızı geçtim yasakları koyan hükümet, kendi koyduğu yasaklara uymazken halktan da bunu beklemek saçma oluyor haliyle ama birilerinin yasak koymadan insanımızın bu bilinçe sahip olması lazımdı. Allah sonumuzu hayır eylesin, umarım en kısa zaman da bu kötü günler geride kalır, ölümler son bulur.

Bu covid durumu her ne kadar kötü bir durum olsa da, bence denizlerin ve doğanın bir nebze de olsa canlanmasına fayda sağladığını düşünüyorum.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
106
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
İnşallah her şey eski haline döner Allah’ın izniyle. Söylediklerine katılıyorum Erkan kardeşim, maalesef bizim insanımız sadece bu konu da değil her konuda bilinçsiz olduğundan vaziyet bu halde. Tek suç tabi bizde değil dediğin gibi, yasakları uygulayanların tam tersi eylemlerde bulunması da traji komik. Umarım yakın zaman da normal hayatlarımıza dönebiliriz ama artık o normal günlerin gelmesi çok zor gibi geliyor bana.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
106
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bazen bende kendimi şöyle düşünmekten alıkoyamıyorum; deniz canlılarını, doğayı bilinçsiz bir şekilde yok ediyoruz. Şimdi ki duruma bakıyorum, hastalığa karşı takınılan bu umursamaz tavırla bu sefer aynı şeyi kendi kendimize yapıyoruz. Bunun sonucu ne olur söylemeye gerek yok.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
9 Ay 7 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
deniz canlılarını, doğayı bilinçsiz bir şekilde yok ediyoruz. Şimdi ki duruma bakıyorum, hastalığa karşı takınılan bu umursamaz tavırla bu sefer aynı şeyi kendi kendimize yapıyoruz. Bunun sonucu ne olur söylemeye gerek yok.
Harika bir yorum abi kesinlikle katılıyorum. Hayırlısı diyelim allah yardımcımız olsun, tez zaman da bu covid belasından kurtuluruz inşallah.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
106
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Milletin psikolojisi de bozuldu bu işten sebep cidden başı ağrıyan acaba covid miyim diye şüphe eder oldu. Bu da iyi bir şey değil açıkçası.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
9 Ay 7 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Milletin psikolojisi de bozuldu bu işten sebep cidden başı ağrıyan acaba covid miyim diye şüphe eder oldu. Bu da iyi bir şey değil açıkçası.
Bir de bana sor onu sen abi geçen başım ağırmaya başladı, dediğin gibi psikolojik olarak takıntı oldu gittim test yaptırdım bir şey çıkmadı.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
106
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Tam kapanma kararı 19 Mayıs’ a çekilde arkadaşlar.