Sözde Amatör Balıkçı Dediklerimiz

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
85
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 15 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Eline her olta alan amatör balıkçı olmuyor maalesef bunun gibi tipler olmasa her şey daha güzel olacak fakat bu tiplerden ülkemizde çok var. Umarım bir gün bu tiplerin nesilleri tükenir. Yani bu türü belli olmayan varlığa söylenecek çok söz varda neyse.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 11 Gün
Bakiye
0.75₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynen dediğin gibi sözde amatör balıkçı dolu ülkemizde maalesef abi. Böyle cahil, canlıya sevgisi şevketi olmayan varlıklar nedense bizim toplumumuzda. Adama ağır ağır sövüyorum ama burada yazamıyorum. Yazın bunun gibi tipleri sahil kıyılarında sürekli görüyoruz ne yazık ki.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
85
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 15 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynen dediğin gibi sözde amatör balıkçı dolu ülkemizde maalesef abi. Böyle cahil, canlıya sevgisi şevketi olmayan varlıklar nedense bizim toplumumuzda. Adama ağır ağır sövüyorum ama burada yazamıyorum. Yazın bunun gibi tipleri sahil kıyılarında sürekli görüyoruz ne yazık ki.
Ne diyelim kardeşim bu tür mahlukatlardan elimizde binlerce var hepsi de kendine amatör balıkçı diyebiliyor.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 11 Gün
Bakiye
0.75₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Katılıyorum abi. Küçücük kıraçaları kovalara dolduranlar, yaprakları çinekop diye kovalara atanlar ne tür insana benzeyen varlık ararsan var bizde.

Tevfik

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
5 Ay 26 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Açıkçası bir hobiyi öğrenmek için işini bilen kişilerin yanında olmak gerektiğini düşünüyorum. Ve en büyük detay ise balık hobim sitesini sağlam bir rehber olarak kullanmak gerek.