Duyuru Ödeme Yöntemleri Hakkında Bilgilendirme

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
106
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Forum sitemize ödeme yöntemi olarak hali hazırda bir bakiye sistemi mevcuttu fakat, bu bakiye sistemi manuel olarak kontrol edilmesi gereken bir sistem olduğundan forum sitemize ikinci bir ödeme yöntemi olarak kredi kartı / havale - eft / mobil ödeme seçenekleri eklenmiştir. Forumda şu anda iki tür ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bunlar ;
  1. Balık Hobim Bakiyesi
  2. Kredi Kartı / Havale - Eft / Mobil Ödeme
seçenekleridir. Dileyen kullanıcılarımız ücretli üyelik alımlarında ya da ürün alımlarında iki ödeme yönteminden istediklerini kullanabilirler. Forum sitemize yeni eklenen 2. ödeme yöntemi olan Kredi Kartı / Havale - Eft / Mobil Ödeme yöntemlerinde, sağlayıcı firma tarafından %2 komisyon uygulanmaktadır. Balık hobim bu komisyonu üyelerine yansıtmamaktadır. Yaptığınız ürün alımlarında ya da üyelik alımlarında komisyon balık hobim tarafından ödeme sağlayıcı firmaya ödenmektedir.

Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde taksitli ödeme imkanı' da mevcuttur.

5.png

Saygılarımla;
Balık Hobim Yönetim.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
9 Ay 8 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Forum nereye gidiyor 👏 Emeklerine sağlık abi. Türkiye’ yi geçtim açık ara dünyaki en iyi amatör balıkçılık forumu net. Online ödeme yöntemi harika oldu emeklerine sağlık.

yigitksm

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
2
Üyelik Yaşı
8 Ay 15 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
İlk defa balıkçılık ile alaklı bir forum sistemine kart entegrasyonu yapıldığını gördüm. Güzel iş. Tebrikler

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
106
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Forum nereye gidiyor 👏 Emeklerine sağlık abi. Türkiye’ yi geçtim açık ara dünyaki en iyi amatör balıkçılık forumu net. Online ödeme yöntemi harika oldu emeklerine sağlık.

İlk defa balıkçılık ile alaklı bir forum sistemine kart entegrasyonu yapıldığını gördüm. Güzel iş. Tebrikler
Sağolun. Henüz görmediğiniz bir çok özellik forumda mevcut bir ara forumun tüm özelliklerini ve kullanımını genel olarak anlatıcam inş üşenmezsem 😀.