Yanıtlandı Naturehike Mongar 2 Kamp Çadırı Alınır mı?

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
28
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 9 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Selamın aleyküm. Bu kamp çadırlarına bakıyorum. YouTube’ da dolana dolana naturehike mongar 2 diye bir markanın çadırına denk geldim yapısı filan hoşuma gitti. Araştırmalarım sonucunda oldukça kaliteli bir çadır olduğunu gördüm. Türkiye de 5.000₺ dolaylarında bir fiyata sahip. Çadır hakkında bilgisi olan var mı? Alınabilecek bir çadır mı acaba?

Yanıtlandı
Kaje Kaje, naturehike mongar 2 oldukça güzel bir çadırdır ve son derece kalitelidir. Asla su almaz ve rüzgara karşı da çok dayanıklı bir çadırdır. Baktığın model olan mongar 2 yerine Tr de henüz olmayan mongar 3 modelini almanı tavsiye ederim. Aralarında ki en temel fark 2 ve 3 kişilik olmasının dışında mongar 3’ de yanda ki şeritler biraz daha yukarıda ve haliyle daha geniş. Fiyat konusuna gelicek olur isek mongar 3’ ü yurt dışından 2.500₺ gibi bir rakama alabilirsin. Ayrıca taşıma konusunda da inanılmaz pratik bir çadır ki sende araştırmaların esnasında bunu görmüşsündür. Satış linkini özelden gönderiyorum. Stokları tükenmeden almanı tavsiye ederim.

HasanAky

Balığa Gitmediğim Gün Öldüğüm Gündür :)
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
118
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 13 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Kaje Kaje, naturehike mongar 2 oldukça güzel bir çadırdır ve son derece kalitelidir. Asla su almaz ve rüzgara karşı da çok dayanıklı bir çadırdır. Baktığın model olan mongar 2 yerine Tr de henüz olmayan mongar 3 modelini almanı tavsiye ederim. Aralarında ki en temel fark 2 ve 3 kişilik olmasının dışında mongar 3’ de yanda ki şeritler biraz daha yukarıda ve haliyle daha geniş. Fiyat konusuna gelicek olur isek mongar 3’ ü yurt dışından 2.500₺ gibi bir rakama alabilirsin. Ayrıca taşıma konusunda da inanılmaz pratik bir çadır ki sende araştırmaların esnasında bunu görmüşsündür. Satış linkini özelden gönderiyorum. Stokları tükenmeden almanı tavsiye ederim.

Yanıtlandı

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
28
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 9 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Eyw abi çadırı bende çok beğendim açıkçası. Üç kişilik modelini bilmiyordum attığın linke baktım yani anlayamadığım bizim ülkede iki kişiliği neredeyse 6.000₺ ? Yani kar korsun tamam da bu kadarı ne bileyim. Taşıma konusunda evet gördüm çok pratik tam istediğim gibi at çantaya tamam :). 2.490₺ kargo dahil fiyata asla kaçırmam, siparişi geçtim.

HasanAky

Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
118
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 13 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Eyw abi çadırı bende çok beğendim açıkçası. Üç kişilik modelini bilmiyordum attığın linke baktım yani anlayamadığım bizim ülkede iki kişiliği neredeyse 6.000₺ ? Yani kar korsun tamam da bu kadarı ne bileyim. Taşıma konusunda evet gördüm çok pratik tam istediğim gibi at çantaya tamam :). 2.490₺ kargo dahil fiyata asla kaçırmam, siparişi geçtim.
Hayırlı olsun kardeşim şimdiden güle güle kullan. Asla pişman olmayacağın bir çadır emin ol. Çadır ile ilgili bir yazıda yazarız bir ara.

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
28
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 9 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Sen bir şey için iyidir, al diyorsan benim için konu kapanmıştır abi. Kullandığın ekipmanların kalitesini iyi biliyorum o yüzden sorgulamıyorum bile 🤣.

HasanAky

Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
118
Üyelik Yaşı
1 Yıl 8 Ay 13 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Forumdan yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir!

Hesap oluştur

Kolay ve hızlı bir şekilde hesap oluşturun!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız varsa, giriş yapın!

BalıkHobim.com'a hoş geldiniz!

Balık Hobim amatör ve sportif balık avcıları için kurulmuş olan sosyal paylaşım forumudur.

Kayıtlar ücretsiz, kolay ve hızlıdır!