HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
BalikHobim.Com Forum sitemizde gönüllü olarak kategori ve forum moderatörü olmak isteyen amatör balıkçı dostlarımız “ moderatör başvuru formu “ sayfasından başvuruda bulunabilirler. Başvuru formunda istenen bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirisiniz. Moderatör başvurusu sayfasını görebilmek için forumda en az 10 adet içerik paylaşımında bulunmanız gerekmektedir.

Moderatörlük başvurusunda bulunmuş ve seçilmiş olan üyelerimiz öncelikle “ moderatör adayı “ olarak belirli bir süre değerlendirmeye alınmaktadır. Değerlendirme sonrasında BalıkHobim.Com forum sitemize katkı sağladığı ve üyeler arasında ki etkileşimi uygun görüldüğü takdirde ekibimize dahil edilerek, istenilen kategoride yetkilendirme yapılacaktır.

Başvuru yapan üyemize konuları, mesajları, uyarı puanları detaylı bir şekilde incelendikten sonra, yaptığı başvuruya istinaden özel mesaj ya da e-mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımla;

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Her şeyin özenle hazırlandığı bir amatör balıkçı forumunda haliyle moderatörlerde özenle seçilir. 👏 Şu sıralar araştırmalar yapıp içerik hazırlayacak kadar vaktim olamıyor ama böyle bir forumda yönetim ekibinde yer almayı kim istemez. Kendimi hazır hissettiğimde başvuruda bulunacağım inşallah. :)

HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Her şeyin özenle hazırlandığı bir amatör balıkçı forumunda haliyle moderatörlerde özenle seçilir. 👏 Şu sıralar araştırmalar yapıp içerik hazırlayacak kadar vaktim olamıyor ama böyle bir forumda yönetim ekinimde yer almayı kim istemez. Kendimi hazır hissettiğimde başvuruda bulunacağım inşallah. :)
Hazır olduğunda bekleriz Erkan kardeşim. :)