Moderatörlük Başvurusu Hakkında

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
85
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 15 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
BalikHobim.Com Forum sitemizde gönüllü olarak kategori ve forum moderatörü olmak isteyen amatör balıkçı dostlarımız “ moderatör başvuru formu “ sayfasından başvuruda bulunabilirler. Başvuru formunda istenen bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirisiniz. Moderatör başvurusu sayfasını görebilmek için forumda en az 10 adet içerik paylaşımında bulunmanız gerekmektedir.

Moderatörlük başvurusunda bulunmuş ve seçilmiş olan üyelerimiz öncelikle “ moderatör adayı “ olarak belirli bir süre değerlendirmeye alınmaktadır. Değerlendirme sonrasında BalıkHobim.Com forum sitemize katkı sağladığı ve üyeler arasında ki etkileşimi uygun görüldüğü takdirde ekibimize dahil edilerek, istenilen kategoride yetkilendirme yapılacaktır.

Yeni eklenen yetkiler ile dileyen kullanıcılar, istedikleri bölümler için' de moderatörlük başvurusunda bulunabilmektedirler.

Başvuru yapan üyemize konuları, mesajları, uyarı puanları detaylı bir şekilde incelendikten sonra, yaptığı başvuruya istinaden özel mesaj ya da e-mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımla;

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 11 Gün
Bakiye
0.75₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Her şeyin özenle hazırlandığı bir amatör balıkçı forumunda haliyle moderatörlerde özenle seçilir. 👏 Şu sıralar araştırmalar yapıp içerik hazırlayacak kadar vaktim olamıyor ama böyle bir forumda yönetim ekibinde yer almayı kim istemez. Kendimi hazır hissettiğimde başvuruda bulunacağım inşallah. :)

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
85
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 15 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Her şeyin özenle hazırlandığı bir amatör balıkçı forumunda haliyle moderatörlerde özenle seçilir. 👏 Şu sıralar araştırmalar yapıp içerik hazırlayacak kadar vaktim olamıyor ama böyle bir forumda yönetim ekinimde yer almayı kim istemez. Kendimi hazır hissettiğimde başvuruda bulunacağım inşallah. :)
Hazır olduğunda bekleriz Erkan kardeşim. :)

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
85
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 15 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Moderatörlük başvurusunda güncelleme ; Dileyen kullanıcılar tüm forumda değil, istedikleri kategorilerde' de moderatörlük başvurusunda bulunabilmektedirler.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
6 Ay 11 Gün
Bakiye
0.75₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Moderatörlük başvurusunda güncelleme ; Dileyen kullanıcılar tüm forumda değil, istedikleri kategorilerde' de moderatörlük başvurusunda bulunabilmektedirler.
Olması gereken bir seçenekti bence ellerin dert görmesin abi. Başvuru formunda bir kategori için başvuru yapabilmek için seçenek yok eklenecek mi abi?

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
85
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
6 Ay 15 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Olması gereken bir seçenekti bence ellerin dert görmesin abi. Başvuru formunda bir kategori için başvuru yapabilmek için seçenek yok eklenecek mi abi?
Yapılandırmayı şimdi yaptığımdan Erkan, başvuru formunu güncellemedim henüz. Gün içerisinde güncellerim.