Marmara Denizinde Oluşan Müsilaj Tehlikesi

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Marmara denizinde oluşan müsilaj canlı yaşamını tehdit etmeye devam ediyor. Bu konu ile ilgili diğer bilgilendirici içeriklere nazaran daha iyi olan bu video, müsilaj hakkında oldukça bilgilendirici bir içerik. İzlemenizde fayda var.

Durumun ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu bu videoyu izledikten sonra daha iyi anlayacaksınız arkadaşlar.

Video içerikleri görebilmeniz için kayıt olmanız ya da giriş yapmanız gerekmektedir.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
5 Ay
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Marmara denizinde oluşan müsilaj canlı yaşamını tehdit etmeye devam ediyor. Bu konu ile ilgili diğer bilgilendirici içeriklere nazaran daha iyi olan bu video, müsilaj hakkında oldukça bilgilendirici bir içerik. İzlemenizde fayda var.

Durumun ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu bu videoyu izledikten sonra daha iyi anlayacaksınız arkadaşlar.

Video içerikleri görebilmeniz için kayıt olmanız ya da giriş yapmanız gerekmektedir.
Paylaşım için teşekkürler abi. Oldukça bilgilendirici bir video, durum gerçekten vahim. İnşallah canlı popülasyonu çok zarar görmez.

ROMANCI

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Üyelik Yaşı
20 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
@hasan kardeşim paylaşım için teşekkürler.

Müsilaj ile ilgili olarak söylemek istediğim birşey var arkadaşlar. Bildiğiniz gibi müsilajın canlı olduğu yerler su altında ve daha çok dip alanlarda. Bizlerde genelde dip balıklarının peşinde olduğumuzdan unutmamamız gereken şey aldığımız balığı yeme konusunda 5 defa düşünmeliyiz.

Ben bu nedenden ötürü müsilajın etkisinin tamamen yok olacağı zamana kadar avlanmayı düşünmüyorum, avlansam bile tuttuklarımı geri salacağım.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Gün
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
@hasan kardeşim paylaşım için teşekkürler.

Müsilaj ile ilgili olarak söylemek istediğim birşey var arkadaşlar. Bildiğiniz gibi müsilajın canlı olduğu yerler su altında ve daha çok dip alanlarda. Bizlerde genelde dip balıklarının peşinde olduğumuzdan unutmamamız gereken şey aldığımız balığı yeme konusunda 5 defa düşünmeliyiz.

Ben bu nedenden ötürü müsilajın etkisinin tamamen yok olacağı zamana kadar avlanmayı düşünmüyorum, avlansam bile tuttuklarımı geri salacağım.
Katılıyorum abi o yüzden denizde avlanmayı bıraktım Marmara’ da. Avlanacaksam da yakala bırak yapıyorum artık Marmara’da.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
5 Ay
Credits
0₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aynen bence de Marmara’ dan tutulan ya da tezgahlardan alınan balıklar yenmemeli.