Lüfer ve Kofana için Lrf Olta Kamışı Önerisi

Kayıpbalıkmemo

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
4 Ay 24 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhabalar

Ege Muğla bölgesinde yaşıyorum genelde bulunduğum bölgede lüfer kofana çupra balıkları var. At çek oltası arıyorum ama bütçem çok fazla değil maksimum 750 TL bu bütçeyle örneğin hem yarım kiloluk lüfer hemde 2kg-3kg lık bir kofana çekebileceğim olta varmıdır. Çok bilgi sahibi değilim yeni yeni heves ettim bu işlere yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
105
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhabalar

Ege Muğla bölgesinde yaşıyorum genelde bulunduğum bölgede lüfer kofana çupra balıkları var. At çek oltası arıyorum ama bütçem çok fazla değil maksimum 750 TL bu bütçeyle örneğin hem yarım kiloluk lüfer hemde 2kg-3kg lık bir kofana çekebileceğim olta varmıdır. Çok bilgi sahibi değilim yeni yeni heves ettim bu işlere yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim
Selamlar. Herhangi bir lrf kamışı ile bahsettiğiniz lüfer, kofana gibi balıkları rahatlıkla avlayabilirsiniz. Sadece olta tavsiye istediğinizden dolayı bütçenize uygun ve hedef balıklarınıza bakınca mesafe elde etmenize imkan sağlayacak boyda önerebileceğim kamış;
Daiwa Legalis RF 244cm 1-12gr LRF Olta Kamışı olacaktır. Fiyatı 560 ₺ dolaylarında kalan 190 ₺ bakiyeniz ile ip misina alabilirsiniz, şayet yok ise sizde.

Kayıpbalıkmemo

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
4 Ay 24 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Selamlar. Herhangi bir lrf kamışı ile bahsettiğiniz lüfer, kofana gibi balıkları rahatlıkla avlayabilirsiniz. Sadece olta tavsiye istediğinizden dolayı bütçenize uygun ve hedef balıklarınıza bakınca mesafe elde etmenize imkan sağlayacak boyda önerebileceğim kamış;
Daiwa Legalis RF 244cm 1-12gr LRF Olta Kamışı olacaktır. Fiyatı 560 ₺ dolaylarında kalan 190 ₺ bakiyeniz ile ip misina alabilirsiniz, şayet yok ise sizde.
Bende kamış makara ip 3 üde yok bu 3ünü 750 tlye alamazmıyım acaba

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
105
Yanıtlar
6
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Kayıpbalıkmemo

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
4 Ay 24 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Hemen hesap oluştur

Forumda hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın