Av Fotoğrafları LRF ile Kofana Avım

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
103
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
8 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Kullanılan Balık Avı Yöntemi
Light Rock Fishing
Geçen sene İstanbul Anadolu Yakası, Pendik’ de yaptığım lüfer avlarında toplamda 3 adet kofana almıştım, iki tanesini kıyaya alabildim. Bir tanesi kediler ile verdiğim büyük savaş sonrası sizle uğraşamam ben gidiyorum diyerek ait olduğu yere geri dönmüştü. Bulunduğum bölge olan Pendik’te kofana görmek gerçekten harika bir duyguydu. Kofana dışında da hatrı sayılır sayıda sarıkanat yakalamak nasip oldu ama en keyif veren avlarım kofana avlarım oldu. Bu sene balık geçen senelere göre daha verimliydi ve iyi bir av sezonu oldu İstanbul’da fakat memlekette olduğumuzdan kaçırdık. Bu sene dönüş balığında bakalım neler olacak.

Ekli dosyalar

Ekli dosyaları görebilmek için giriş yapmalısınız.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
8 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Geçen sene İstanbul Anadolu Yakası, Pendik’ de yaptığım lüfer avlarında toplamda 3 adet kofana almıştım, iki tanesini kıyaya alabildim. Bir tanesi kediler ile verdiğim büyük savaş sonrası sizle uğraşamam ben gidiyorum diyerek ait olduğu yere geri dönmüştü. Bulunduğum bölge olan Pendik’te kofana görmek gerçekten harika bir duyguydu. Kofana dışında da hatrı sayılır sayıda sarıkanat yakalamak nasip oldu ama en keyif veren avlarım kofana avlarım oldu. Bu sene balık geçen senelere göre daha verimliydi ve iyi bir av sezonu oldu İstanbul’da fakat memlekette olduğumuzdan kaçırdık. Bu sene dönüş balığında bakalım neler olacak.
Maşallah abi. Yaptığın avların hepsini görmüş biri olarak diyebilirim ki, gerçekten harika balıklar, bizim buralarda böyle boyları görmek gerçekten harika, hele yakalamak. İnşallah bize de denk gelir. :)

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
103
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
8 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Maşallah abi. Yaptığın avların hepsini görmüş biri olarak diyebilirim ki, gerçekten harika balıklar, bizim buralarda böyle boyları görmek gerçekten harika, hele yakalamak. İnşallah bize de denk gelir. :)
Sağol Erkan. Daha iyileri sana nasip olsun. Bizim bu bölgelerde balığı aramak gerekiyor çoğu zaman 12 saat aralıksız at çek yaptığım çok olmuştur. Pes etmemek ve sürekli denemek illa ki meyvesini verir.

Ömer

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
8 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Güzel avdı brom. Yalnız ne cengaver bişeydi bu kofana. Ağzını makasla zor açtıydık iğneyi bırakmadıydı bi türlü :D

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
103
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
8 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Hemen hesap oluştur

Forumda hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Üzgünüz! Bu forumda içeriklere katılmak için 20 adetten fazla mesajınız olmalıdır. Gönderi sayınız 0. Motivasyonunuzu bozmadan devam edin!