Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Şimdi forumda kopya içerik paylaşımı yasak bence de öyle olması gerekir onda bir sorun yok. Makale yazma ya da makaleyi özgün hale getirebiliyorum onda da sorun yok ama yazdığım bir yazıda Google’ ın kopya algılayıp algılamadığını nasıl kontrol ederim?

Yanıtlandı
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Şimdi forumda kopya içerik paylaşımı yasak bence de öyle olması gerekir onda bir sorun yok. Makale yazma ya da makaleyi özgün hale getirebiliyorum onda da sorun yok ama yazdığım bir yazıda Google’ ın kopya algılayıp algılamadığını nasıl kontrol ederim?
Kısaca açıklayayım Erkan kardeşim. Şimdi bir makale ya da yazı yazdığında kopya olmasa bile bazı kelime sıralamalarının Google da var olan konularda aynı şekilde yazılması ister istemez olabiliyor bunu anlamak ve tüm yazının kopya olup olmadığını anlamak için burada bulunan metin alanına yazı ya da makaleni yapıştırdıktan sonra sayfanın aşağısında “ Check Plagiarism “ diye bir...

HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Kısaca açıklayayım Erkan kardeşim. Şimdi bir makale ya da yazı yazdığında kopya olmasa bile bazı kelime sıralamalarının Google da var olan konularda aynı şekilde yazılması ister istemez olabiliyor bunu anlamak ve tüm yazının kopya olup olmadığını anlamak için burada bulunan metin alanına yazı ya da makaleni yapıştırdıktan sonra sayfanın aşağısında “ Check Plagiarism “ diye bir buton göreceksin bu butona bastıktan sonra makale denetimi başlar. Şayet makalen benzersiz yani kopya değil ve kopya kelimeler içermiyor ise aşağıda ki resim deki gibi sonuç alırsın. Kırmızı olarak işaretlenen kelime ya da kelime grupları kopya ya da benzer olduğunu ifade eder %100 yeşil ise zaten sorun yok makaleni forumda yayınlayabilirsin.

5145900D-CB58-4444-BACB-3EEF75179C1A.jpeg

Yanıtlandı

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Kısaca açıklayayım Erkan kardeşim. Şimdi bir makale ya da yazı yazdığında kopya olmasa bile bazı kelime sıralamalarının Google da var olan konularda aynı şekilde yazılması ister istemez olabiliyor bunu anlamak ve tüm yazının kopya olup olmadığını anlamak için burada bulunan metin alanına yazı ya da makaleni yapıştırdıktan sonra sayfanın aşağısında “ Check Plagiarism “ diye bir buton göreceksin bu butona bastıktan sonra makale denetimi başlar. Şayet makalen benzersiz yani kopya değil ve kopya kelimeler içermiyor ise aşağıda ki resim deki gibi sonuç alırsın. Kırmızı olarak işaretlenen kelime ya da kelime grupları kopya ya da benzer olduğunu ifade eder %100 yeşil ise zaten sorun yok makaleni forumda yayınlayabilirsin.

5145900D-CB58-4444-BACB-3EEF75179C1A.jpeg
Bilgilendirmen için teşekkürler reis. Kolları sıvıyım. 😇

Tevfik

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Üyelik Yaşı
2 Ay 11 Gün
TRY
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Ben aslında paragraf paragraf aratıyorum. Hiçbir kopya sitesine güvenmiyorum artık.

İlk paragrafı direkt Google'da aratıyorum. Bir de bazı kelimelerde aratmak lazım, eğer çeviri makale ise o da spama girer.

Ankete Katılmak için Tıkla

• Light Rock Fishing

Oy: 3 75.0%
  • Spin Fishing

Oy: 1 25.0%
  • Surf Casting

Oy: 0 0.0%
  • Shore jig

• Fly Fishing

• Net Fishing