Video Kıskandıran Turna Avı

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Konular
43
Yanıtlar
2
Üyelik Yaşı
1 Ay 10 Gün
TRY
95.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Böyle bir av yapmayı kim istemez. Gerek kış mevsiminin bölgeye kattığı güzellik, gerekse arkadaşın yapmış olduğu mükemmel ötesi turna avı. Keyifte zirve yapmak bu olsa gerek. Bizim ülkemizde böylesine boylarda bu kadar fazla turna bir yerde olacakta orası kurumayacak. Turnaların bolluğundan amatör balık avcılığının o bölge de ne kadar profesyonel bir şekilde yapıldı net olarak anlaşılıyor. Bizede ayakta alkışlamak düşüyor. İnşallah bizim toplumumuzda aynı bilince bir gün sahip olur. Kısacası çayını al ekranın karşısına geç izle.

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Konular
6
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
1 Ay 6 Gün
TRY
1.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Böyle bir av yapmayı kim istemez. Gerek kış mevsiminin bölgeye kattığı güzellik, gerekse arkadaşın yapmış olduğu mükemmel ötesi turna avı. Keyifte zirve yapmak bu olsa gerek. Bizim ülkemizde böylesine boylarda bu kadar fazla turna bir yerde olacakta orası kurumayacak. Turnaların bolluğundan amatör balık avcılığının o bölge de ne kadar profesyonel bir şekilde yapıldı net olarak anlaşılıyor. Bizede ayakta alkışlamak düşüyor. İnşallah bizim toplumumuzda aynı bilince bir gün sahip olur. Kısacası çayını al ekranın karşısına geç izle.

Televizyona yansıtıp .çay içerken, belgesel niyetine izledim. Hayran kaldım gerçekten çok isterdim şöyle bir av yapmayı. Umarım bizede böyle avlar nasip olur bir gün. Adamı da ayrı takdir ettim gerçekten 👍

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Konular
43
Yanıtlar
2
Üyelik Yaşı
1 Ay 10 Gün
TRY
95.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bende izlediğimde aynı duyguları paylaştım seninle :) Sadece sana değil, hepimize nasip olur böylesine bolluk inşallah 🙂