İstanbul Anadolu Yakası Levrek Avı

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
3 Ay 15 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Başlıkta belirttiğim üzere sormak istediğim ve merak ettiğim bir konu. İstanbul Anadolu yakasında levrek var mı? Bu bölgede levrek avlanabilir mi acaba?

Yanıtlandı
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Başlıkta belirttiğim üzere sormak istediğim ve merak ettiğim bir konu. İstanbul Anadolu yakasında levrek var mı? Bu bölgede levrek avlanabilir mi acaba?
Bu konuyu şöyle açıklayayım Erkan kardeşim. Öncelikle şu soruna cevap vereyim.

İstanbul Anadolu yakasında levrek var mı?

Evet var hemde öyle böyle levrekler var ki şaşırırsın. Ben istanbul Anadolu yakasında levrek avı için sürekli uğraşıyorum. Geçen sene Pendik’te lüfer avı esnasında şans eseri sahteye bir tane levrek takıldı ama çıkarırken kurtuldu. Yine bir akşam tam kayalara sıfır önümüzden geçen devasa levrek, ağzımızı beş metre açmamıza neden oldu. Hiç yoksa 1 metre bir boya çok rahat...

HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay 19 Gün
TRY
160.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Evet var hemde öyle böyle levrekler var ki şaşırırsın. Ben istanbul Anadolu yakasında levrek avı için sürekli uğraşıyorum. Geçen sene Pendik’te lüfer avı esnasında şans eseri sahteye bir tane levrek takıldı ama çıkarırken kurtuldu. Yine bir akşam tam kayalara sıfır önümüzden geçen devasa levrek, ağzımızı beş metre açmamıza neden oldu. Hiç yoksa 1 metre bir boya çok rahat sahipti. Buralarda levreğin beslenmesi için gerekli canlılar haddiden fazla olduğundan zıpkın ile yakalanabilir fakat sahte ve benzeri yemlerle tamamen şans. Ben bu bölgede levrek avı için sürekli uğraşıyorum. Doğru zaman ve doğru sahte ya da silikonu bulduğumda haber ederim. Ama sende deneyebilirsin. Yani kısacası bu bölgelerde levrek var ve avlanabilir fakat avlayabilmek çok zor.

Yanıtlandı

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
3 Ay 15 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Evet var hemde öyle böyle levrekler var ki şaşırırsın. Ben istanbul Anadolu yakasında levrek avı için sürekli uğraşıyorum. Geçen sene Pendik’te lüfer avı esnasında şans eseri sahteye bir tane levrek takıldı ama çıkarırken kurtuldu. Yine bir akşam tam kayalara sıfır önümüzden geçen devasa levrek, ağzımızı beş metre açmamıza neden oldu. Hiç yoksa 1 metre bir boya çok rahat sahipti. Buralarda levreğin beslenmesi için gerekli canlılar haddiden fazla olduğundan zıpkın ile yakalanabilir fakat sahte ve benzeri yemlerle tamamen şans. Ben bu bölgede levrek avı için sürekli uğraşıyorum. Doğru zaman ve doğru sahte ya da silikonu bulduğumda haber ederim. Ama sende deneyebilirsin. Yani kısacası bu bölgelerde levrek var ve avlanabilir fakat avlayabilmek çok zor.
Cevap için teşekkür ederim reis. Yeterince açıklayıcı bir cevap oldu teşekkürler. Bende deneyeceğim bundan sonra, nasip belli mi olur.

Bir hesap oluşturun ya da giriş yapın.!

Yorum yapmak ya da konu açmak için üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Topluluğumuzda bir hesap oluşturun ya da sosyal medya hesaplarınız ile hızlı bir şekilde kayıt olun.

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Burada oturum açın ya da sosyal medya hesaplarınız ile giriş yapın.