Hanımdan izin Alıp Balığa Gitme Taktiği

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
103
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
8 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hafta sonu arkadaşların toplanmış balığa gidicek, için yanıyor, ulan ne güzel olur diye ama sonra aldı seni bir düşünce dimi? Bu düşünce ne hanımı nasıl atlatacağız 😅.

Çoğu evli arkadaşımız bu konuda havaya iyi sıkar, yok hanımdan mı izin alacağız balığa gitmek için falan falan, neden sıkar; çünkü türküz erkekliğe …. sürdürmemek diye bir şey var bizde 🤣. Kasmayın ya ne gerek var al sana şaşmaz taktik.

Balığa Gitmek için Hanımdan İzin Alma Taktiği​

Şimdi diyelim hafta başında program yapıldı, hafta sonu balığa gidilecek ve kafada deli sorular, içimizde bir kıpırtı ulan hafta sonu gelse de hemen bir gitsek iki olta atsak. Bu düşüncelerin sevgili eşlerimiz çoğu zaman, sadece düşünce de kalması için bizi öyle bir yer öyle bir yer en son dersin ki la tamam ya girmiyorum 😅. E peki ne yapacağuk durumun böyle olmaması için?

1 - Hafta başından sonuna kadar mümkün olduğunca eşini varsa çocukları işten çıktığın gibi sahile ya da her hangi bir yere götürücen, sahil ya da alışveriş merkezleri favoridir şu sıra.
2 - Çocuk var ise, hafta sonuna kadar eşinin üzerinden çocukların yükünü alıcan.
3 - Evde yapabildiğin kadar eşine yardımcı olucan.
4 - O hafta boyunca ne isterse alacaksın, hatta bunu sen teklif edeceksin almak istediğin bir şey yok mu yaw diye. Eve şunu mu alsak filan. Balığa gitmek o kadar ucuz olamaz 😂.

Hafta sonuna kadar bu şekilde sergilenen davranışlar bize ne olarak geri dönecek? Eşlerimiz diyecek ki; len adam hayvan gibi çalışıyor yetmiyor geliyor bize vakit ayırmak için kendini yırtıyor yetmiyor çocuklar ile ilgileniyor benim üzerimden yük alıyor evde yardımcı oluyor.

Bu eylemler ile eşlerimizin psikolojilerini değiştirmiş ve kendimizi bir garip gibi göstermeyi başarırız kesin yani şaşmaz. Psikolojisi bu kıvama gelen eşlerimizin aklına bu herif balık manyağı düşüncesi hiç gelmez ve siz o mübarek gün geldiğin de hanım ben arkadaşlarla bu hafta sonu bir balığa gidip stres atacağım ya, çok darlandım bu hafta dediğiniz de alacağınız cevap tabi hayatım olacaktır. İyi avlar 🤣😂🤣🤣🤣.

Taktikleri bu konu altında alabiliriz 😄.

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Konular
18
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
8 Ay 3 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hahahahahha abi bu nasıl bir senaryodur 😅. Bu senaryoyu al bir balıkçının dramı diye kısa film çek 😄.

ROMANCI

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
7
Üyelik Yaşı
3 Ay 22 Gün
Bakiye
0.50₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Paaaaahahahahahaa, benim hanıma sökmez bunların hiçbiri, daha da kötüsü, gözüne girersem artık hafta içi - dışı tüm herşey bana kalır ki, işime gelmez hani.

Not: Ben balığa gidiyorum diyorum evden çıkıyorum, hanım ise en az 1 saat kulaklarımı çınlatıyor. Paaaaahahahahahaha :D :D :D

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
103
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
8 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Paaaaahahahahahaa, benim hanıma sökmez bunların hiçbiri, daha da kötüsü, gözüne girersem artık hafta içi - dışı tüm herşey bana kalır ki, işime gelmez hani.

Not: Ben balığa gidiyorum diyorum evden çıkıyorum, hanım ise en az 1 saat kulaklarımı çınlatıyor. Paaaaahahahahahaha :D :D :D
Evet sen bir istinasın abi onu demeyi unutmuşum, bebekleri olan arkadaşlar, bu eylemleri yapmasın kendilerini polise aldırtsın 🤣

Ugur

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
0
Üyelik Yaşı
8 Ay 3 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Senaryo iyi hoş ta bu saydığın maddeleri bir sefer yaptınmı yandın demektir. Hayatının geri kalanını aynı şekilde devam ettirmen gerekir.

hasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
103
Yanıtlar
6
Üyelik Yaşı
8 Ay 7 Gün
Bakiye
500.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Senaryo iyi hoş ta bu saydığın maddeleri bir sefer yaptınmı yandın demektir. Hayatının geri kalanını aynı şekilde devam ettirmen gerekir.
Yok bea abi, anlıyorlar zaten işin sonunda 😅.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Hemen hesap oluştur

Forumda hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın