HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Hangi Balık?​

Adamın biri balık avlamanın tamamen yasak olduğu ve balık yakalayanlara da çok büyük para cezalarının kesildiği milli parkta, göl kenarında kucağında yeni yakaladığı kocaman bir balık ile polis müdürüne yakalanmış.

Hangi Balık?

Polis müdürü adama sorar " Burada balık avlamak için iznin var mi?.." adam polis müdürüne " Yok " diye cevap verir ve " Zaten gerek de yok çünkü bu kucağımda gördüğün balığı ben evimde besliyorum. “ Ben sürekli bu göle gelip balığı gölde biraz yüzdürüyorum, daha sonra ıslık çalıyorum ve dönüp geliyor, bende alıp eve geri götürüyorum.." der. Polis müdürü bu cevap karşısında "Tamamen palavra..!" demiş, "Balıklar senin bu dediğini yapamaz.." diyerek adama cevap verir. Adam polis müdürüne "İnan bu dediklerim gerçek. İstersen göstereyim.." der. Polis müdürü "Tamam hadi göster bakalım.." der. Adam kucağında ki balığı göle geri bırakır ve aradan birkaç dakika geçer, polis müdürü adama dönüp "Evet?" der.

Adam : "Evet ne?"
Polis müdürü : "Ne zaman geriye çağıracaksın?"
Adam : "Neyi?"
Polis müdürü : "Neyi olacak balığı.."
Adam : "Hangi balığı?.."

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Sabah sabah güldürdü. :) Günümüz güzel geçecek herhalde cem yılmazın bir skeçte anlattığı gibi " hangi otel yaa " :D :D