HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Balık avlamak için Kızılırmak nehrine elektrik veren 3 kişi suç üstü yakalandı.

Kızılırmak nehrine elektrik verip balık avladılar

Nehire Elektrik Verip Balık Avladılar​

Nevşehir’ in Gülşehir ilçesinde Kızılırmak nehrine elektrik vererek balık avlandığı ihbara üzerine harekete geçen İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ve Gülşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Gülşehir ilçesinde bulunan Tuzköy Mahallesi Çakırcan bölgesinde ihbar üzerine Kızılırmak Nehrinde 3 kişinin nehre elektrik vererek balık avlamaya çalıştığı bilgisine ulaştı. Yapılan ihbar üzerine bölgeye giden ekipler, elektrik vererek balık avı yapan 3 kişiyi suçüstü yakaladı. Yakalanan bu 3 kişiye idari para cezası uygulandı.

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Elektriği ver, yavru filan demeden, orada yaşayan tüm canlıları katlet. Allah belalarını versin böyle tiplerin. Ne kadar cahil ve umursamaz bir topluma sahibiz yazık.

Tevfik

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Üyelik Yaşı
2 Ay 11 Gün
TRY
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hayvanlara yapılan bu işkencenin aynısını yapan kişiye yapsak? Örneğin; kedilere tekme atan birisine, tüm kedi severler sırayla tekme atsa? Şu hayvanlardan insanoğlu ne istiyor anlam veremiyorum. @Kaje dediği gibi orada dolu canlı var ve hepsini öldürdüler...

Kaje

Sarıkanat
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
1
Üyelik Yaşı
2 Ay 26 Gün
TRY
8.60₺
Adı
Erkan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hayvanlara yapılan bu işkencenin aynısını yapan kişiye yapsak? Örneğin; kedilere tekme atan birisine, tüm kedi severler sırayla tekme atsa? Şu hayvanlardan insanoğlu ne istiyor anlam veremiyorum. @Kaje dediği gibi orada dolu canlı var ve hepsini öldürdüler...
Kesinlikle katılıyorum @Tevfik hocam. Dünya üzerinde bu kadar bilinçsiz olan tek millet olmamız beni çok üzen bir durum. İnsan söyleyecek söz bulamıyor.

HasaN

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Yanıtlar
5
Üyelik Yaşı
3 Ay
TRY
135.00₺
Adı
Hasan Akyüz
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Kesinlikle katılıyorum @Tevfik hocam. Dünya üzerinde bu kadar bilinçsiz olan tek millet olmamız beni çok üzen bir durum. İnsan söyleyecek söz bulamıyor.
Söylecek bir söz yok gerçekten beyler yani insan istemiyor değil herkes bilinçli olsun bolluk bereket olsun ama bizim ülkemizde imkansız. Diğer hayvanlara yapılan zulüm ayrı.