İnceleme Caperlan WDS-5 Balıkçı Tulumu İncelemesi

Belly Boat' da ve levrek avlarında kullanmak için bir tulum arıyordum. Fakat ülkemizde her üründe olduğu gibi kaliteli ürünler bulmak imkansız olduğu için Caperlan wds-5 tulum çizme modeline bakayım dedim ve alıp denedim. Şimdi kısaca kullanıcı deneyimlerimi ürünü almayı düşünen arkadaşlar için aktarayım.

Caperlan WDS-5 Tulum Çizme İncelemesi​

Decathlon kartal mağazasına giderek ürünü almadan önce yakından incelemek istediğimden, mağazada ürünü giydim. İlk gözüme çarpan, gayet rahat ve hafif oluşuydu. Oturup kalkarken herhangi bir zorlanma olmuyor. Bel kısmında ayarlanabilir bir kayış mevcut, bu kayışı sıkarak göğüs kısmından içeriye su girer ise suyun aşağı kısımlara dolmasını bir nebze engelleyebiliyorsunuz. Ben mağaza' da 40 numarasını denedim ayaklarım içinde gayet rahat idi, aslında ben kışında kullanacağım için bir üst numarasını alacaktım fakat gerek duymadım. Ayaklarım kalın çorapta giysem içinde rahat edecek gibi ki mağazada ki denemem de ayağımda biraz kalın bir çorap vardı. Göğüs kısmında bulunan cep bölmesi, telefon ve benzeri eşyalarını koymanız için kullanışlı. Taşıma çantası hoş ve kullanışlı oldukça pratik.

Caperlan WDS-5 Tulum Çizme Özellikleri​

Caperlan WDS-5 Balıkçı Tulumu


Caperlan WDS-5 balıkçı tulum çizme özellikleri nelerdir? Kısaca ürünün özelliklerini sıralayalım ve deneyimlerimi aktarayım.

  • Su geçirmezlik ( Su geçirmez kumaş, su sızdırmaz dikişler )
  • Hafiflik
  • Yer tutuş ( Tabandaki kramponları yer tutuş sağlar )
  • Delinmeye dayanıklılık ( Dizlerde güçlendirmelere sahip, yıpranmaya dayanıklı PVC bileşenli alt kısım )
  • Nefes alabilirlik ( 3 katmanlı, nefes alan kumaşa sahip üst kısmı teri dışarı atar )
  • Giyme / çıkarma kolaylığı ( Giyme/çıkarma kolaylığına sahip, hızlı tokaları olan ayarlanır elastik askılar )
Öncelikle su geçirmezlik olayından bahsetmem gerekir ise; ürün gerçekten su geçirmiyor. İlk 3 saatlik kullanımda tulumun altına giydiğim pijamam hafif nemlenmişti fakat bu sanıyorum terlemeden dolayıydı. Hafiflik, yer tutuş, giyip çıkarma kolaylığı hakkında diyecek bir şey yok. Delinmeye dayanıklılık için henüz bir şey diyemiyorum. Nefes alabilirlik konusuna gelince göğsünüz terliyor, nefes alıyor evet ama bahsettikleri gibi değil.

Caperlan WDS-5 Balıkçı tulumu alınıp kullanılacak bir tulum mu derseniz bence işinizi görecektir. Şahsen benim işimi görecek gibi görünüyor. Aslında Neopren tulum almayı istiyordum fakat çok dandik tulumlar olması nedeniyle ülkemizde, bu ürünü alıp kışın altına termal elbise giyerek kullanmak daha mantıklı geldi.

Fiyat olarak 550.00 ₺ bir fiyata sahip olan Caperlan WDS-5 Balıkçı tulumu için tam ederi bir fiyat biçilmiş. Bence kalitesi ile orantılı bir fiyat.
 

ROMANCI

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Katılım
2 Haz 2021
Konular
7
Mesajlar
34
Tepki puanı
40
Üyelik Yaşı
3 Ay 20 Gün
Puanları
18
Bakiye
0.50₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Balıkçı tulumu için fiyat bence epey düşük.

Caperlan marka ürünlerden (Sert sahte, silikon, iğne, kurşun vs. ) çokça kullandım. Çok kaliteli olmasa da yabana atılacak ürünler değiller kanaatimce.

Bilgilendirme için teşekkürler.
 

Kaje

Lüfer
Balık Hobim Üyesi
Katılım
23 Ocak 2021
Konular
18
Mesajlar
223
Yanıtlar
1
Tepki puanı
198
Üyelik Yaşı
8 Ay
Puanları
43
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler abi, alacak olan arkadaşlar için faydalı bir inceleme.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Hemen hesap oluştur

Forumda hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Üst