Tavsiye Balıkçı Tulumu Tavsiyesi

Ersel yurdakul

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
1 Yıl 29 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bu aralar tulum bakıyorum da o konuda da bir tavsiyesi olan olursa bakmak isterim. Kullanışlılık anlamında da soru işaretlerim var ama bazı meralarda kıyıdan en azından 3-4 metre girebilmek çok etkiliyor avı.

HasanAky

Balığa Gitmediğim Gün Öldüğüm Gündür :)
Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
118
Üyelik Yaşı
1 Yıl 5 Ay 17 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Yaz aylarında kullanım için bir ürün arıyorsan sabah ve akşam suyunda kullanım için benimde kullandığım aşağıdaki linkte ki tuluma bakabilirsin kardeşim ancak fiyatı' da 950 ₺ olmuş. Baktığın zaman bu tuluma gidip 950₺ verilir mi bence verilmez. Bunun yerine aliexpress üzerinden daha uygun fiyatlara yaz aylarında kullanacağım diyorsan su geçirmez uygun fiyatlı tulumlara bakabilirsin.

Ürün ile ilgili inceleme yazısına aşağıda ki linkten ulaşabilirsin.

Yok ben yaz kış kullanacağım ve kaliteli bir şey olsun diyorsan o zaman işin rengi değişir. Türkiye' de olmayan şu modelleri yurt dışından temin edebilirsin.
  • Abu Garcia Vadarbyxor
  • DAM H2O Wader Neoprene
  • DAM Break-Point Neoprene Bootfoot Wader

Kaje

Kofana
Balık Hobim Üyesi
Konular
28
Üyelik Yaşı
1 Yıl 5 Ay 13 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aslında bana da lazım bir tulum Ersel yurdakul Ersel yurdakul kardeşimin dediği gibi suya girip biraz ilerleyip çalışmak mesafe elde etme açısındanda önemli. Caperlan tulumun fiyatı cebin su alıyor olması göz önüne alınır ise çok uçuk geldi bana, onu alacağıma üzerine biraz daha koyup şu yurt dışında var dediğin 3 seçenekten biri daha cazip geldi kalite açısından

Ersel yurdakul

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
1 Yıl 29 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Ben de caperlan incelemelerinde şikayetleri biraz çok diye elemiştim açıkçası. Ama tavsiye 3 tulumu da inceleyip biraz fiyat olarak uygun olanını 😅 almak mantıklı olur :) teşekkürler tavsiyeler için. Kaje Kaje özellikle turna meralarında çok işimize yarayacağını düşünüyorum 🐟

HasanAky

Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
118
Üyelik Yaşı
1 Yıl 5 Ay 17 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Ben de caperlan incelemelerinde şikayetleri biraz çok diye elemiştim açıkçası
İncelemede sorunu belirttim bende kardeşim zaten ön cep su alıyor dikkat etmek lazım. Ama turna avında ya da her hangi bir balık avında göle girmek için uygun bir tulum, nefes alan bir yapıda olmadığından nem yapıyor bunu da belirteyim.

Ersel yurdakul

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Üyelik Yaşı
1 Yıl 29 Gün
Bakiye
0.25₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
İncelemede sorunu belirttim bende kardeşim zaten ön cep su alıyor dikkat etmek lazım. Ama turna avında ya da her hangi bir balık avında göle girmek için uygun bir tulum, nefes alan bir yapıda olmadığından nem yapıyor bunu da belirteyim.
Tekrardan teşekkürler. (y) Açıkçası kullanıcı deneyimini bildiğim birinden gelen yorumlardan sonra kafam çok daha net şekilleniyor. Bu konuda da seni uzaktan da olsa takip etmeye çalışıyorum. Özellikle geçen sene gittiğimiz turna avındaki stroft gtp ip tavsiyenden aşırı memnunum o nedenle de her yorumun çok kritik benim için :D

HasanAky

Admin
Genel Moderatör
Balık Hobim Üyesi
Konular
118
Üyelik Yaşı
1 Yıl 5 Ay 17 Gün
Bakiye
0.00₺
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Tekrardan teşekkürler. (y) Açıkçası kullanıcı deneyimini bildiğim birinden gelen yorumlardan sonra kafam çok daha net şekilleniyor. Bu konuda da seni uzaktan da olsa takip etmeye çalışıyorum. Özellikle geçen sene gittiğimiz turna avındaki stroft gtp ip tavsiyenden aşırı memnunum o nedenle de her yorumun çok kritik benim için :D
Yalnız bana çok uyma kardeşim yoksa bir servet harcarsın haberin olmaz :D

Forumdan yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir!

Hesap oluştur

Kolay ve hızlı bir şekilde hesap oluşturun!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız varsa, giriş yapın!