Duyuru Balık Hobim Forum Kuralları

Balık Hobim

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Üyesi
Katılım
19 Ocak 2021
Mesajlar
8
Tepki puanı
0
Üyelik Yaşı
3 Gün
Puanları
1
Yaş
33
Adı
Hasan
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Balık Hobim Forum Kuralları

Balık hobim forum kuralları.jpg


Yeni Üyelik Açma

1 -
Yeni üyelik açarken üye isimleri her hangi bir site, forum, sosyal medya hesabı gibi isimler olamaz. Bu tür isimler kullanarak üyelik açan kullanıcıların öncelikle kullanıcı adlarını değiştirmesi istenir. Kullanıcı uyarıldıktan sonra kullanıcı adını değiştirmemesi durumunda forumdan yasaklanır. Bu tarz kullanıcı adlarının kullanım izni sadece iş ortaklarına verilir.

2 - Kullanılan profil resimleri reklam içerikli olamaz. Örneğin : forum, mağaza, sosyal medya isimlerini içeren logolar.


Genel Forum Kuralları

1 -
Forumda konu açarken konu başlığı ve içeriğinin açıklayıcı olmasına dikkat edin. Acil, nasıl, yardım ve benzeri konular, cevap verilmeksizin kapatılarak otomatik olarak çöp kutusuna atılmaktadır.

2 - Forumda konu açmadan önce lütfen açacağınız konunun forumda var olup olmadığını kontrol edin. Bunun için lütfen ARAMA seçeneğini kullanın. Açacağınız konuların doğru bölüm altında olmasına özen gösterin. Bu diğer kullanıcılarımızın aradıkları bir içeriği kolay bulmaları açısından önemlidir.

3 - Forumda kişileri kırıcı ve aşağılayıcı söz ve ithamlarda bulunmak uygunsuzdur. Bu tür argo içerik barındıran kelimeler *** şeklinde sansürlenmiştir.

4 - Forumda reklam yapımı kesinlikle yasaktır. Bu tür eylemlerde bulunan kullanıcılar uyarılmaksızın forumdan uzaklaştırılır. Aynı zaman' da foruma sadece kendi reklamını yapmak için giriş yapmış kullanıcılar örneğin ; kendi av videolarını atmaktan başka foruma katkısı olmayan, başka sitelerin reklamını yapmak için forumda bulunan kullanıcıların tespiti durumunda konuları yönetim tarafından silinir ve 10 uyarı puanı hesaplarına eklenir.

5 - Forumda ve imza alanlarında diğer forum, blog ve benzeri, ürün satışı yapan mağazalara ait link paylaşımı yasaktır.

6 - Soracağınız soruları özel mesaj yoluyla değil ilgili kategori altında konu açarak sorunuz. Özel mesaj yoluyla iletilen sorular dikkate alınmamaktadır.

7 - Forumda kopya içerik paylaşımı yapılamaz. Balık Hobim forumlarında paylaşılan her makale kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Paylaşılan makale veya yazılar yapılacak olan kopya içerik analizinden sonra kopya oldukları anlaşılır ise yayına alınmaz.

Kurallar değişebilir, güncellenebilir.

İyi Forumlar;
Balık Hobim Yönetim.